Jestes tutaj
Start > Wydarzenie > Targi GARDENIA – międzynarodowe targi ogrodnictwa i architektury krajobrazu

Targi GARDENIA – międzynarodowe targi ogrodnictwa i architektury krajobrazu

GARDENIA

Targi Gardenia skierowane są do przedstawicieli każdej branży ogrodniczej oraz osób poszukujących nowych inspiracji z zakresu aranżacji ogrodów. Najbliższa edycja to 6 pawilonów, II Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, warsztaty i pokazy na żywo, a nawet spotkania z gwiazdami TV. Warto tam być.

Targi GARDENIA – będzie się działo

Jak co roku GARDENIA skupia największych przedstawicieli branży ogrodniczej z Polski i Europy. Targowe spotkanie odbędzie się tuż przed rozpoczęciem sezonu ogrodniczego, 22-24 lutego 2018 r. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w aranżacji ogrodów i nowymi odkryciami ze świata roślin. Na targach będzie można również zapoznać się z najnowszą ofertą firm produkujących sprzęty i maszyny ogrodnicze, systemy nawadniające, nie zabraknie również nowinek z zakresu odpowiedniej pielęgnacji i nawożenia roślin. Organizatorzy przygotowali również dla uczestników konkursy, liczne konferencje, panele dyskusyjne, spotkanie z blogerami z branży ogrodniczej i wiele innych atrakcji.

Targi Gardenia są również szansą na promocję swoich produktów wśród branżowej publiczności. Każdy z wystawców ma możliwość zawalczenia o Złoty Medal MTP.

gardenia 2018

GARDENIA jest przede wszystkim, miejscem spotkania się pasjonatów ogrodnictwa, którzy w atmosferze pozytywnych emocji przygotowują się do nowego sezonu ogrodniczego.

Targi GARDENIA – plan ramowy i bilety wstępu

Międzynarodowe Targi GARDENIA

ul. Głogowska 14, Poznań, MTP

22-23 lutego, godz. 9:00-17:00 dzień dla branży ogrodniczej

24 lutego, godz. 9:00-16:00 dzień dla publiczności

Bilety wstępu:

dla osób z branży ogrodniczej- od 20 do 35 zł

dla publiczności – 25 zł

 

Photo by Targi Ogrodnicze Gardenia official profile fb.

 

 

Dodaj komentarz

Top