Jestes tutaj
Start > Wydarzenie > Wielkopolska edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Wielkopolska edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

targi_poznan

Murator Expo po raz pierwszy zorganizuje swoje Targi Nowy Dom Nowe MIESZKANIE w Poznaniu. Targi zaplanowane są na 7-8 kwietnia i odbędą się w poznańskiej Arenie. Organizator zaprasza wszystkich, którzy myślą o kupnie nowego mieszkania. Lista wystawców jest jeszcze otwarta.

Bogata oferta wystawców

Na targi powinien wybrać się każdy, kto myśli o zakupie mieszkania lub domu w najbliższym czasie. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z bogatą oferta lokalnych deweloperów oraz z realizowanymi i planowanymi inwestycjami. Organizatorzy zapraszają również jako wystawców spółdzielnie mieszkaniowe oraz pośredników zajmujących się sprzedażą mieszkań z rynku wtórnego. Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł spotkać się z pośrednikami kredytowymi i zapoznać się z ofertami kredytów hipotecznych.

Prelekcje i wykłady

Targi organizowane przez Murator Expo znany są też z  towarzyszących im licznych prelekcji i spotkań ze specjalistami. Na prowadzonych wykładach goście będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie.

Dodaj komentarz

Top