Jestes tutaj
Start > Wydarzenie > 16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Wyjątkowo szeroka oferta wystawców, nowe inicjatywy  targowe, atrakcyjne nagrody dla zwiedzających –  już teraz warto zarezerwować sobie weekend 13-15 maja i przyjść do hali Stadionu Zimowego w Tychach.
Targi są świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami budowlanymi, znaleźć wiele inspirujących propozycji i rozwiązań.

Podczas trzech dni targowych wystawcy promują solidne, nowoczesne budowanie, sposoby na obniżenie kosztów utrzymania obiektów oraz trwałe materiały, urządzenia i  estetyczne wyposażenie wnętrz. Na miejscu można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań. Firmy od miesięcy przygotowują się, by w te trzy majowe dni pokazać wszystko, co mają najlepszego.

To Targi zarówno dla budujących, jak i osób planujących remont czy modernizację. Z myślą o tych ostatnich po raz pierwszy na targach zorganizowany został  Salon Nowoczesnych Wnętrz – specjalnie oznaczone ekspozycje z nowoczesną aranżacją wnętrz. Są to meble, artykuły dekoracyjne, wyposażenie mieszkania, łazienki i kuchni. Inspirujące może okazać się samo oglądanie przygotowanych ekspozycji, dodatkowym atutem są stoiska, na których porad będą udzielać architekci wnętrz.

Dla odwiedzających targi przygotowano wiele ciekawych propozycji, jak: atrakcyjne nagrody w konkursie dla gości targów, prezentacje i pokazy na Wyspie Nowości, Klub Młodego Budowlańca- dla rodzin z dziećmi.
Warto skorzystać z bezpłatnego e-biletu dostępnego na stronie www.targityskie.pl

Dodaj komentarz

Top