Jestes tutaj
Start > Wydarzenie > Special Days

Special Days

Targi SPECIAL DAYS to nowatorski projekt, którego celem jest stworzenie areny spotkań dla przedstawicieli branży artykułów dekoracyjnych oraz florystów. Formuła imprezy sprzyja budowaniu relacji biznesowych i poznawaniu trendów w aranżacji wnętrz. Dla wystawców stanowi również nowe narzędzie uzupełniające wachlarz działań promocyjnych.

Bogata oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowana w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk to nie lada gratka dla właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. Wydarzenie zyskuje coraz większą popularność.

Florystyka to pasja, zaangażowanie i ciężka praca. Ale czy tylko?

flor

SPECIAL DAYS to także ciekawe spotkania z ekspertami branżowymi, przedstawicielami stowarzyszeń i prasy branżowej. Na szczególną uwagę zasługują jednak prowadzone na najwyższym poziomie pokazy florystyczne. Co roku gościmy mistrzów florystyki, którzy dzielą się z naszymi gośćmi wiedzą techniczną, ale przede wszystkim inspirują i zachęcają do kreowania finezyjnych aranżacji kwiatowych. Bogaty program wydarzeń uzupełniła gala wręczenia Złotych Medali MTP – prestiżowego wyróżnienia przyznawanego produktom innowacyjnym o najwyższej jakości.

Więcej informacji:  http://specialdays.mtp.pl/

Dodaj komentarz

Top